black-and-white-book-business-267669Szkół oferujących kursy językowe jest wiele a ich propozycje zbliżone, zatem wybór tej właściwej nie należy do łatwych. Nie zaleca się pochopnego podejmowania decyzji – forma kursu powinna być dostosowana do indywidualnych preferencji. Dzięki temu nauka będzie przebiegać skutecznie i w przyjemnej atmosferze.
grupa-dziewczyny-obozuje-w-lesie 1303-9509Większość dzieci swój pierwszy kontakt z językiem angielskim ma już w przedszkolu, następnie szerzej rozwija umiejętności w szkole. Ciekawą formą nauki jest obóz językowy, który odbywa się najczęściej w wakacje. W jaki wieku zatem warto, aby dziecko skorzystało z takiego wyjazdu? O wszystkich zaletach i informacjach odnośnie obozów językowych dla dzieci i młodzieży dowiesz się z poniższego artykułu.
shutterstock 561769342Choć próbowaliście wszystkiego: ciepłych skarpet, herbaty z imbirem i cytryną, gorącej kąpieli, tranu to niestety nie udało się uciec od gorączki i przeziębienia! Pozostaje cierpliwie czekać, aż choroba odejdzie w zapomnienie, a dziecko wykuruje się w domowym zaciszu. Niestety, kiedy dziecko się nudzi, nie w smak mu dobre samopoczucie. Co zrobić, by polepszyć dziecku nastrój?