30bTrampoliny ogrodowe są aktualnie modne wnaszym kraju. Widzimy je wogrodach przed domami, w ośrodkach kultury, w szkołach i przedszkolach. Czy skakanie na trampolinie jest dla nas bezpieczne?
 
Trampoliny ogrodowe i ich korzyści.
Trampoliny ogrodowe są dla każdego. Mogą skakać mamy, ojcowie oraz dzieci. Skakanie na trampolinie jest fantastyczną zabawą. Ich użytkownicy uwielbiają spędzać w ten sposób wolny czas. Możemy do batuty wrzucić piłki i kolorowe balony, dzięki temu zapewnimy dodatkowe atrakcje.
Oprócz tego,trampoliny ogrodowepozwalają o dbanie o kondycję, formę i zdrowie. Mięśnie naszego ciała pracują, spalamy zbędną tkankę tłuszczową i uwalniamy endorfiny. Po skokach jesteśmy zrelaksowani, szczęśliwi i naładowani pozytywną energią. Zapominamy o pracy, problemach i pozbywamy się złych emocji. Jak widać, korzyści jest dużo. Polacy pokochalitrampoliny ogrodowei coraz częściej są one na naszych działkach, tarasach i w ogrodach. Ich zalety doceniają fizjoterapeuci oraz znane szkoły i przedszkola, które wykorzystują batuty do celów rehabilitacyjnych i na swoich lekcjach. 
 
Trampoliny ogrodowe i ich bezpieczeństwo

Żeby trampolina ogrodowa była bezpieczna, to powinniśmy wybrać znaną i zaufaną markę na polskim rynku jakimi sąATHLETIC24 i GOFIT. Jest kilka ważnych elementów, które składają się na bezpieczeństwo batuty. Ważna jest grubość konstrukcji. Im rury są grubsze tym lepiej. Musi być stalowa i dodatkowo ocynkowana. Zalecamy żeby nogi trampoliny ogrodowej były podwójne - gwarantuje to stabliność. Mata do skakania dobrze jeśli będzie wykonana z najmocniejszego tworzywa Mesh, której nikt nie jest w stanie przebić. O to żeby nie wypaść z batuty, dba zamontowana sitka bezpieczeństwa. Użytkownik nie bedzie miał kontaktu ze sprężynami, jeśli będą specjalnie zamontowane osłony sprężyn, które są miękkie i przyjemne w dotyku dla skaczącego. Pamiętajmy o zaleceniach załączonych od producentów m.in. żeby nie przekaczać maksymalnego obciążenia trampoliny np. 150 kg lub żeby dzieci zawsze skakały pod nadzorem opiekuna. Kilka tych zaleceń sprawia, że skoki na batucie będą bezpieczne i wysokie.

 

Gdzie kupić najlepsze trampoliny ogrodowe?

Najlepsze i najbezpieczniejsze trampoliny ogrodowe to GOFIT i ATHLETIC24. Dostępne są w profesjonalnym sklepie, który jest liderem na naszym runku www.trampoliny.pl. Gwarantują najwyższej jakości trampolin w przystępnych cenach. Ich batuty zobaczymy przed prywatnymi domami oraz w ośrodkach kultury, salach fitness i na piknikach rodzinnych. 

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa