baby boy child cute fun happiness kiss love-921049 1Szykuje się pierwsza dłuższa podróż z dzieckiem? Teściowie narzekają, że w ogóle ich nie odwiedzacie? Zamiast ich smucić, lepiej zakupcie odpowiednie akcesoria i wybierzcie się z maluchem w dłuższą podróż. Dla niego to także będzie istotne doświadczenie. Przy częstych podróżach samochodem, macie większą gwarancję na spokój dziecka oddalonego od domu.
 

Dłuższa trasa nie może być organizowana przypadkowo i chaotycznie. Podczas pakowania się, musicie uwzględnić kilka istotnych rzeczy. Przede wszystkim warto mieć ze sobą butelkę z piciem, słoiczki z jedzeniem dla dziecka oraz przenośny podgrzewacz. Jeśli potrzebujecie dostępu do prądu, by podgrzać mleko czy jedzonko, wybierzcie trasę ze sprawdzonymi stacjami benzynowymi czy restauracjami.

Nie na każdym postoju będziecie mieli komfortowe warunki - to też warto sprawdzić. Wiele stacji benzynowych posiada toaletę z miejscem do przewijania dziecka. Jeśli znajdziecie taki punkt, to połowa sukcesu. Publiczne miejsca to wylęgarnia zarazków, dlatego warto mieć przy sobie matę na przewijak https://moleo.pl/pol_m_DZIECKO_PIELEGNACJA_PRZEWIJAKI-1449.html. Taka mata zabezpieczy maluszka przed brudem, na który nie macie wpływu.

Kolejną kwestią jest posiadanie lekkiego wózka wielofunkcyjnego https://moleo.pl/pol_m_DZIECKO_WOZKI_WIELOFUNKCYJNE-1397.html, dzięki któremu będziecie się swobodnie przemieszczać. Ciężki, nieporęczny wózek nie tylko stanowi przeszkodę w podróży, ale do wielu samochodów zwyczajnie się nie mieści. Lekki, podróżny wózek pomoże Wam bezboleśnie przejść przez rozdział pod tytułem Pierwsza podróż z moim dzieckiem.

Kolejna sprawa to fotelik samochodowy z isofix https://moleo.pl/pol_m_DZIECKO_FOTELIKI-1394.html. Chyba nie musimy Wam tłumaczyć, dlaczego jego posiadanie jest tak bardzo ważne. Podczas podróży liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort Waszego dziecka. Jeśli pierwsza podróż przebiegnie pomyślnie, bo fotelik okaże się być bardzo wygodny, dziecko nie będzie miało problemu z podejmowaniem kolejnych, także dłuższych podróży. Pamiętajcie, że inwestycja w solidne artykuły dziecięce jest bardzo ważna. W marketach roi się od niesprawdzonych, tanich produktów, które mogą wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku. Odpowiedzialność rodzicielska to także odpowiedzialność konsumencka.

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa