Zlote Smoczki

Jezyk angielski: TAK
Przyjmujemy w wieku od: 2,5
E-mail: biuro@zlotesmoczki.pl WWW Facebook
 Zajęcia dodatkowe: języki obce: chiński, rosyjski

Przedszkole „Złote Smoczki” rozpoczęło swoją działalność w maju 2013 roku.

Jesteśmy placówką nastawioną na zindywidualizowaną opiekę oraz wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci.

Zapewniamy ciepłą, domową atmosferę oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, w luksusowo urządzonym domu, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających rodziców.

Dla nas każde dziecko jest ważne i wyjątkowe. Pragniemy pomóc rodzicom wychować szczęśliwego człowieka, który opuszczając przedszkole będzie wyróżniał się pewnością siebie, wiedzą i umiejętnościami, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i życiu społecznym.

Zdając sobie sprawę jak ważne jest w naszym zglobalizowanym świecie posiadanie wysokich umiejętności w zakresie komunikacji, postanowiłyśmy wprowadzić obok lekcji języka angielskiego inne języki obce , których wybór pozostawiamy rodzicom (chiński, rosyjski, turecki, wietnamski, hiszpański, włoski).

Polecam
by Dorota
on July 28, 2014
Dobry kontakt z "ciociami", fajne, ciekawe zajęcia, moje dziecko jest zadowolone i chętnie chodzi do smoczków. Fajna lokalizacja, mają ciekawy wystrój wnętrza, od razu widać, że sporo "włożyli" kasy żeby to tak wyglądało. Ja uważam, że warto, jest sympatycznie i milutko :)