Jakie sprzęty elektroniczne wybrać dla dziecka pod choinkę1Zbliżający się okres przedświąteczny to istna gorączka zakupowa. Co wybrać dla członków rodziny? Co zadowoli starszych a co młodszych? Jeśli jak co roku męczą Cię te pytania przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się jakie ciekawe sprzęty i gadżety elektroniczne można kupić dzieciom pod choinkę.
hamak-turNadchodzi czas wyczekiwanych wakacji. Pragniemy, by w tym czasie nasza pociecha skorzystała z zasłużonego odpoczynku. Z masy ofert i licznych organizatorów wybieramy tę najlepszą dla naszego dziecka. Każda z firm, która organizuje wyjazdy dla dzieci musi spełnić wiele wymogów oraz podlega zaostrzonym przepisom. Wszystkie informacje na temat konkretnego organizatora, a szczególnie wskazanego wypoczynku są jawne, dlatego powinniśmy być o nich bezwzględnie poinformowani.
zez-ukryty-4Powszechnie uważa się, że podstawowe, kontrolne badanie wzroku malucha i dobranie okularów korekcyjnych wystarczy, aby mógł prawidłowo funkcjonować i wada wzroku sama ustąpiła. Nic bardziej mylnego!  Tylko kompleksowe podejście do tematu może uchronić Twoje dziecko przed pogłębieniem się wady wzroku, czy nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu wzrokowego (w tym bardzo istotnych mięśni gałek ocznych).  Apelujemy: Nieleczony zez prowadzi do niedowidzenia oka. Drodzy Rodzice i Opiekunowie nie zwlekajcie z wizytą u okulisty i ortoptysty dziecięcego.
dsc 6047Bycie mamą lub tatą to często praca na dwa etaty. Pierwszy z nich, zawodowy — praca w korporacji, urzędzie czy prowadzenie własnego biznesu. Drugi to szeroko rozumiana opieka nad naszymi milusińskimi. I jeden i drugi jest bardzo istotny i nie należy ich zaniedbywać.
Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa