SMYK

Adres: ul. Raabego 11 ul. Sarabandy 28
Telefon: 22 400-31-28 (Raabego), 22 643-95-62 (Sarabandy), 606-112-391
Godziny otwarcia: 7-18
Cena za mc: 760 zł (Raabego) 640 zł (Sarabandy)
Liczba miejsc: 20 ( w dwóch przedszkolach)
Jezyk angielski: Tak
Przyjmujemy w wieku od: od 1 roku życia
E-mail: przedszkole_smyk@onet.pl WWW Facebook
Zajęcia dodatkowe: rytmika, tańce, plastyka, ceramika, religia, logopeda wiek dziecka: 2 lata (przedszkole); 1,5 (grupa żłobkowa)

SMYK wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Nasze przedszkole stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o małym człowieku. Przedszkola "SMYK" to dwie placówki w atrakcyjnych lokalizacjach na warszawskim Ursynowie. Oferujemy szereg zajęć dydaktycznych, plastycznych, muzycznych, gimnastycznych i językowych w atrakcyjnej cenie.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej: http://www.smyk.edu.pl/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Polecam
by Marigold
on October 7, 2015
Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Jest rodzinne, kameralne, ale jednocześnie dużo się dzieje - dzieci co chwile mają jakieś zajęcia, aktywności czy wycieczki - wystarczy poszukać ich strony na Facebooku i pooglądać zdjęcia :)

Panie są bardzo miłe, ciepłe a jedzenie dzieciom pasuje. Do tego jak na takie placówki naprawdę atrakcyjna cena.
Zagłosuj:
   Odsłon: 157