Piccolo Leonardo zlobek polsko wloski o profilu artystycznym

Adres: ul. Mochnackiego 29/1 02-041 Ochota Warszawa
Godziny otwarcia: 7:30 do 17:30
Jezyk angielski: Tak
Przyjmujemy w wieku od: Pierwszego roku życia
E-mail: zlobek@piccololeonardo.pl WWW Facebook

Zajęcia dodatkowe:

- Artystyczne według autorskiego programu w języku polski i włoskim

- Obecnosc włoskiego native speaker

- Zdrowa kuchnia śródziemnomorska

- Opieka psychologa i logopedy

Co nas wyróżnia

DWUJĘZYCZNOŚĆ – opieka i zajęcia z dziećmi prowadzone są równolegle w językach polskim i włoskim.

AUTORSKI PROGRAM ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH dla dzieci – czyli poznawanie otaczającego dzieci świata za pomocą formy, rysunku, muzyki, filmu, tańca oraz literatury. Zajęcia artystyczne prowadzone są w językach polskim i włoskim.

WYSOKI STANDARD BUDYNKU - posiadamy taras i ogród z możliwością zapewnienia kameralnej, domowej atmosfery i odpowiedniej przestrzeni dla dzieci.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA – żłobek Piccolo Leonardo mieści się na Starej Ochocie przy ul. Mochnackiego 29/1 (wejście dla dzieci od strony ogrodu od ul. Korzeniowskiego), niedaleko Pl. Narutowicza i ścisłego centrum Warszawy.

ZDROWA KUCHNIA ŚRÓDZIEMNOMORSKA i menu dla dzieci opracowane wspólnie z naszym dietetykiem i kucharzem, także zajęcia kulinarne dla maluchów.

WYKWALIFIKOWANA I STARANNIE DOBRANA KADRA wychowawców, stała współpraca placówki z pediatrą i alergologiem, psychologiem dziecięcym, dietetykiem oraz logopedą.

PRZEMYŚLANA ARANŻACJA WNĘTRZ placówki wykonana przez współpracującego z nami architekta w trosce o harmonijny rozwój dzieci.

INDYWIDUALNA ADAPTACJA dla maluchów.

Zagłosuj:
   Odsłon: 1500